COPY GENERAL PRO FIRMY

Vazby, bloky a katalogy

Nechte vaše firemní tiskoviny, diáře a katalogy vyniknout vlastním jedinečným vzhledem – od ekonomických variant pro běžné dokumenty až po luxusní designové vazby prezentačních materiálů.

Vazby, bloky a katalogy

Proč vazby, bloky a katalogy právě od nás?

>
Vše od návrhu po výrobu
Poskytujeme 100% zajištění veškerých služeb – od návrhu až po výrobu.
>
Široký výběr materiálů
Nabízíme celou řadu materiálů, které si můžete po domluvě prohlédnout na našich pobočkách, kde vám naši specialisté poradí s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu.
>
30+ let na trhu
Jsme stabilní firma s více než 30 lety zkušeností – za tu dobu jsme získali více než 2 000 spokojených zákazníků, z nichž by nás 95 % doporučilo svým obchodním partnerům.
>
100% garance kvality
Garantujeme vám okamžitou nápravu, pokud nebude kvalita odpovídat vaší představě.

Ukázky realizovaných prací

Lepená vazba ročních diářů
Katalog v lepené vazbě
Brožura s kroužkovou vazbou
Lepený vzorník látek Manemo
Lepená vazba knih
Diář s kroužkovou vazbou

Bloky, zápisníky a diáře

Rádi vám vytvoříme personalizované zápisníky, bloky, diáře a katalogy – s vnějšími i vnitřními listy dle vašeho návrhu. Vnitřní listy v bloku můžeme potisknout například vaším logem, proložit firemní grafikou i fotografiemi. Do zápisníků lze přidat i vlastní texty, rozmístit linky, jak potřebujete, nebo použít speciální typy papíru.

Nemáte vlastní návrh? Připravíme vám ho my, a to přesně podle vašeho firemního vizuálu.

Bloky, zápisníky a diáře
Katalogy na míru

Katalogy na míru

Katalogy vyrábíme v nespočtu velikostí, typu tisku, zušlechťování i dokončování, ale i ve všech typech vazeb, včetně nestandardních úprav, jako jsou:

  • chlopně, 
  • závěsná očka 
  • nebo hmatníky oddělující kapitoly.

Kromě tisku katalogů vám pomůžeme i s jejich grafickou úpravou a přípravou dat pro tisk. Pokud návrh nemáte, rádi jej připravíme dle vašich požadavků. Poskytujeme 100% zajištění veškerých služeb – od návrhu až po výrobu a dodávku.  

Potahy a provedení

Bloky v tuhých deskách mohou mít běžný laminovaný potah, ale taky efektní strukturovaný, textilní nebo z eko kůže. To platí i pro vazbu: k dispozici je levnější a praktická kroužková vazba, nebo elegantnější, ale nákladnější tuhá vazba. A občas se bude možná hodit i sešitová vazba.

Všechny vazby, potahy a desky v naší nabídce si můžete libovolně nakonfigurovat podle typu dokumentu či tiskoviny. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, rádi vám poradíme.

Potahy a provedení
Vazby

Vazby

Kroužková vazba 

Praktická a flexibilní vazba pro pohodlné čtení i velmi objemných dokumentů – ty lze rozevřít až v úhlu 180°. Kroužkové vazby pojmou až 800 listů libovolného typu papíru a dostupné jsou v plastové i prémiové kovové variantě.

Lepená rychlovazba SteelCrystal 

Zaujme elegantním vzhledem – černým textilním hřbetem a ochrannou čirou fólií. Pojme až 220 listů papíru a mezi její přednosti patří kromě vzhledu i příznivá cena a vysoká rychlost výroby.

Měkká lepená vazba (V2) 

Měkká lepená knižní vazba (tzv. paperback) vhodná pro publikace středního i většího rozsahu – pojme 80–600 listů papíru libovolného formátu. Docílíte s ní nádherného knižního vzhledu. Na našich stránkách najdete i další typy vazeb.

Kontaktujte nás

>
Náš konzultant se vám ozve do 24 hodin od poptávky
>
Individuální ceny a množstevní slevy
>
Komplexní servis – od návrhu po instalaci a doručení po celé ČR
>
Garance kvality – nejste spokojení? Okamžitě napravíme!
Prostřednictvím formuláře lze nahrát maximálně 3 přílohy. Pokud máte příloh víc, kontaktujte nás přes e-mail profirmy@copygeneral.cz

© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies