COPY GENERAL PRO FIRMY

3D loga a obrazce na míru

3D loga a obrazce prostorově zvýrazní váš brand, jeho příběh či jakékoliv grafické motivy. Zaujměte na první pohled a dodejte vašemu interiéru nádech jedinečnosti!  

3D loga a obrazce na míru

Proč 3D loga právě od nás?

>
Vše od návrhu po instalaci
Poskytujeme 100% zajištění veškerých služeb – od zaměření přes návrh a výrobu po instalaci na místě. Po celou dobu navíc poskytujeme poradenství a na požádání rádi zdarma zhotovíme zkušební nátisk.
>
Flexibilní instalace
3D loga a obrazce dokážeme nainstalovat i bez jakéhokoliv vrtání podkladového povrchu. Volitelně můžeme v rámci instalace doplnit i efektní podsvícení.
>
Široký výběr materiálů
Nabízíme celou škálu materiálů s dlouhou životností (dibondové desky, ACP, forex, MDF, HDF či plexisklo), které si můžete po domluvě prohlédnout na našich pobočkách.
>
100% garance kvality
Garantujeme vám okamžitou nápravu, pokud nebude kvalita výstupu odpovídat vaší představě.

Ukázky realizovaných prací

Navigační nápis nainstalovaný na zdi
3D označení výdeje pro výrobní centrum
Stojící 3D maketa loga
Interierová 3D mapa
Nástěnné logo Copy General
Nástěnné logo Ernst & Young
Vyřezávané logo pro Alice technologies
Logo pro kliniku Formé

3D loga a obrazce do každého interiéru i exteriéru

Limitem je pouze vaše fantazie: ve 3D vám rádi zhotovíme jakékoliv texty, loga, obrazce či mapy – zkrátka cokoliv. Natiskneme a vyřízneme jakýkoliv motiv, který si zvolíte, nebo můžete nechat návrh na našem týmu grafiků.

Materiálů a barev je na trhu tolik, že je těžké se v nich vyznat. Naše know-how a více než čtvrt století zkušeností je jistotou správného výběru přesně podle vašich požadavků. Víme, jak, kde a který materiál i barvu použít. Pokud si přesto nebudete volbou jistí, sjednáme si společně schůzku na naší pobočce, kde si můžete vše v klidu prohlédnout a společně navrhneme to nejlepší řešení právě pro vás.

Na míru vám rádi upravíme i cenu v rámci individuálních kalkulací objednávek s možností množstevních slev.

3D loga a obrazce do každého interiéru i exteriéru
Navrhneme a vyrobíme jakýkoliv motiv

Navrhneme a vyrobíme jakýkoliv motiv

Návrh upravíme přesně podle vašich požadavků – může se jednat o 3D loga zavěšená na zdi nebo stojící makety. Obrazce mohou být natištěné na desce či vyříznuté do tvaru loga nebo libovolného tvaru.  

Nemusí jít přitom pouze o loga – rádi vám zhotovíme nejrůznější plastické doplňky, jako jsou mapy sítí poboček, časové osy s důležitými milníky vaší firemní historie nebo třeba ikonografiku navigačního systému. V kombinaci s polepy a tabulovými fóliemi vám dokážeme vytvořit jedinečný interiér, kde každý prvek vypráví příběh vaší značky.

Vše na míru a s garancí 100% kvality

Jsme stabilní firma s více než 30 lety zkušeností, 200 zaměstnanci, 4 pobočkami a vlastním produkčním střediskem. Díky tomu všechna 3D loga a obrazce nainstalujeme a v termínu předáme – o nic se nemusíte starat. A pokud byste nebyli 100% spokojení, okamžitě zajistíme nápravu.

Vše na míru a s garancí 100% kvality

Kontaktujte nás

>
Náš konzultant se vám ozve do 24 hodin od poptávky
>
Individuální ceny a množstevní slevy
>
Komplexní servis – od návrhu po instalaci a doručení po celé ČR
>
Garance kvality – nejste spokojení? Okamžitě napravíme!
Prostřednictvím formuláře lze nahrát maximálně 3 přílohy. Pokud máte příloh víc, kontaktujte nás přes e-mail profirmy@copygeneral.cz

© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies