COPY GENERAL PRO FIRMY

Polepy výloh a podlah

Zaujměte zákazníky na první pohled! Reklamní polepy výloh jsou ideální pro marketingovou komunikaci. Polepy vám rádi zhotovíme buď s extrémně dlouhou životností, nebo sezónní, které můžete snadno měnit dle svých aktuálních potřeb.

Polepy výloh a podlah

Proč polepy výloh a podlah právě od nás?

>
Vše od návrhu po instalaci
Poskytujeme 100% zajištění veškerých služeb – od zaměření přes návrh a výrobu až po instalaci na místě.
>
30+ let na trhu
Jsme stabilní firma s více než 30 lety zkušeností – za tu dobu jsme získali více než 2 000 spokojených zákazníků, z nichž by nás 95 % doporučilo svým obchodním partnerům.
>
Široký výběr materiálů
Nabízíme celou řadu materiálů, které si můžete po domluvě prohlédnout na našich pobočkách, kde vám naši specialisté poradí s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu.
>
100% garance kvality
Garantujeme vám okamžitou nápravu, pokud nebude kvalita tisku odpovídat vaší představě.

Ukázky realizovaných prací

Výroba kapa desky s logy do výlohy
Polep výlohy KARA
Obrandovaná pobočka Copy General
Polep výlohy Office shoes
Venkovní polepy pobočky Pandora
Polep na dveřích vinotéky
Polep výlohy pobočky TOMS
Polep výlohy Kinoko

Všestranné použití polepů

Polepy výloh mají široké využití a kromě samotných výloh se budou skvěle vyjímat na jakémkoliv hladkém povrchu, který dodá vašemu exteriéru či interiéru punc luxusu. Nabízíme celou škálu potisknutelných samolepek ve všech variantách – od bílých a průhledných přes barevné až po speciální efektní, perforované a dekorační. Polepy na výlohy dokážeme zhotovit velmi rychle a rádi vám je potiskneme jakýmkoliv motivem, nebo dokonce fotorealistickou grafikou!

Kromě tištěných polepů nabízíme samolepky vyřezávané z barevných fólií dostupných ve stovkách barev! Vybrané polepy navíc vynikají neuvěřitelnou životností až 10 let! 

Všestranné použití polepů
Kompletní realizace polepů na výlohy na míru

Kompletní realizace polepů na výlohy na míru

Všechny materiály, typy a barvy si navíc můžete prohléhnout v našem showroomu, kde vám naši specialisté poradí s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu právě pro vás. Jsme schopni vyříznout jakýkoliv tvar na jakémkoliv materiálu. Nebo můžete nechat výběr na nás – stačí popsat vaše požadavky a my se naprosto o vše postaráme!  

Provedeme u vás přesné zaměření, vytvoříme grafický návrh a předáme vám předprodukční vzorky k odsouhlasení. Polep na výlohu vyrobíme, sundáme vaše dosavadní vizuály, vše nainstalujeme a v termínu předáme – o nic se nemusíte starat. A pokud byste nebyli 100% spokojení, okamžitě zajistíme nápravu.

Vyrábíme i polepy podlah

Podlaha či venkovní horizontální prostor je ideálním místem pro vaši reklamu či orientační značky. Podlahové samolepky vám vyřízneme do libovolného tvaru a zajistíme, aby dobře držely. Samolepky do vnitřních prostor opatříme protiskluzovou laminací, venkovní natiskneme na speciální odolnou fólii.  

Vyrábíme i polepy podlah

Kontaktujte nás

>
Náš konzultant se vám ozve do 24 hodin od poptávky
>
Individuální ceny a množstevní slevy
>
Komplexní servis – od návrhu po instalaci a doručení po celé ČR
>
Garance kvality – nejste spokojení? Okamžitě napravíme!
Prostřednictvím formuláře lze nahrát maximálně 3 přílohy. Pokud máte příloh víc, kontaktujte nás přes e-mail profirmy@copygeneral.cz

© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies