COPY GENERAL PRO FIRMY

Polepy interiérů

Vdechněte vašim interiérům punc jedinečnosti, originality a luxusu! Výsledky vaší práce, příběh vaší značky či jakékoliv grafické nebo fotorealistické motivy přeneseme na tapety, podlahy, zdi, sklo, nebo dokonce na nábytek.

Polepy interiérů

Proč polepy interiérů právě od nás?

>
Vše od návrhu po instalaci
Poskytujeme 100% zajištění veškerých služeb – od zaměření přes návrh a výrobu až po instalaci na místě.
>
30+ let na trhu
Jsme stabilní firma s více než 30 lety zkušeností – za tu dobu jsme získali více než 2 000 spokojených zákazníků, z nichž by nás 95 % doporučilo svým obchodním partnerům.
>
Široký výběr materiálů
Nabízíme celou řadu materiálů, které si můžete po domluvě prohlédnout na našich pobočkách, kde vám naši specialisté poradí s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu.
>
100% garance kvality
Garantujeme vám okamžitou nápravu, pokud nebude kvalita odpovídat vaší představě.

Ukázky realizovaných prací

Polepy kanceláří myTimi
Polepy WorkLounge
Vizualize projektu Hochtief na dveřích kanceláře

Polepy do každého interiéru

Chcete zaujmout originálním interiérem nebo byste rádi vytvořili pro vaše zaměstnance příjemnější a kreativnější pracovní prostředí s větším důrazem na soukromí v kancelářích a zasedacích místnostech? 

Hledáte inspiraci a přáli byste si, aby interiéry vaší společnosti komunikovaly váš brand doslova na první pohled?  

Nabízíme celou škálu polepů a samolepek ve všech variantách – od bílých a průhledných přes barevné až po speciální a dekorační. Polepy zhotovíme velmi rychle a rádi vám je potiskneme jakýmkoliv motivem, nebo dokonce fotorealistickou grafikou.

Polepy do každého interiéru
Kompletní realizace polepů interiéru

Kompletní realizace polepů interiéru

Vytiskneme libovolný motiv na bílé, průhledné i čiré samolepky, včetně možnosti tisku bílou barvou. Dokážeme vyříznout jakýkoliv tvar na jakémkoliv materiálu. Nebo můžete nechat výběr na nás – stačí popsat vaše požadavky a my se o vše rádi postaráme!  

Provedeme u vás přesné zaměření, vytvoříme koncept i grafický návrh a předáme vám předprodukční vzorky k odsouhlasení. Všechny polepy a samolepky nainstalujeme a v termínu předáme – o nic se nemusíte starat. A pokud byste nebyli 100% spokojení, okamžitě zajistíme nápravu. 

Kontaktujte nás

>
Náš konzultant se vám ozve do 24 hodin od poptávky
>
Individuální ceny a množstevní slevy
>
Komplexní servis – od návrhu po instalaci a doručení po celé ČR
>
Garance kvality – nejste spokojení? Okamžitě napravíme!
Prostřednictvím formuláře lze nahrát maximálně 3 přílohy. Pokud máte příloh víc, kontaktujte nás přes e-mail profirmy@copygeneral.cz

© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies