COPY GENERAL PRO FIRMY

Popisovací a magnetické tabule

Samolepicí fólie vám umožní snadno a rychle přetvořit stěny v popisovatelné či magnetické plochy (tabule) – v kancelářích, komerčních prostorách, kavárnách, restauracích či dětských koutcích, zkrátka všude, kde kreativitě klade meze pouze vaše fantazie.

Popisovací a magnetické tabule

Proč magnetické a popisovací tabule právě od nás?

>
Vše od návrhu po instalaci
Poskytujeme 100% zajištění veškerých služeb – od zaměření přes návrh a výrobu až po instalaci na místě.
>
30+ let na trhu
Jsme stabilní firma s více než 30 lety zkušeností – za tu dobu jsme získali více než 2 000 spokojených zákazníků, z nichž by nás 95 % doporučilo svým obchodním partnerům.
>
Široký výběr materiálů
Nabízíme celou řadu materiálů, které si můžete po domluvě prohlédnout na našich pobočkách, kde vám naši specialisté poradí s výběrem toho nejvhodnějšího materiálu.
>
100% garance kvality
Garantujeme vám okamžitou nápravu, pokud nebude kvalita tisku odpovídat vaší představě.

Ukázky realizovaných prací

Ukázka feritové fólie
Ukázka popisovací tabule
Ukázka magnetické tabule

Tabulové a popisovatelné fólie

Naše samolepící fólie přetvoří každou stěnu v tabuli dle vašeho přání: 

  • Tabulové fólie – speciální samolepicí fólie, na které je možné psát suchými i mokrými křídami. Obvykle se používají tmavé (černé nebo šedé), na objednávku lze ale dodat i zelené nebo bílé. 
  • Popisovatelné fólie – velmi hladké samolepicí fólie, na které lze psát suchými popisovači (fixy). Jsou k dispozici bílé, čiré, ale i se vzhledem pískovaného skla.
Tabulové a popisovatelné fólie
Magnetické a feritové fólie

Magnetické a feritové fólie

  • Magnetické fólie – bílé fólie, které se často potiskují, a hnědé fólie, které se obvykle používají jako podklad pro fólie feritové (případně se polepují). 
  • Feritové fólie – obsahují částečky železa a díky tomu na nich drží magnety. Existují dvě hlavní třídy feritových fólií: silné podkladové a tenké svrchní. Fólii lze navíc potisknout libovolným motivem, takže si ji můžete přizpůsobit přesně dle vašich představ. 

Kompletní realizace popisovacích a magnetických tabulí

Kontaktujte naše specialisty, kteří vám ochotně poradí s výběrem nebo si s nimi domluvte schůzku na pobočce, kde si můžete prohléhnout všechny nabízené typy fólií. Také můžete nechat výběr na nás – stačí popsat vaše požadavky a my se o vše postaráme!  

Provedeme u vás přesné zaměření a vytvoříme designový návrh. Fólie vyrobíme a potiskneme, nainstalujeme a v termínu předáme – o nic se nemusíte starat. A pokud byste nebyli 100% spokojení, okamžitě zajistíme nápravu. 

Kompletní realizace popisovacích a magnetických tabulí

Kontaktujte nás

>
Náš konzultant se vám ozve do 24 hodin od poptávky
>
Individuální ceny a množstevní slevy
>
Komplexní servis – od návrhu po instalaci a doručení po celé ČR
>
Garance kvality – nejste spokojení? Okamžitě napravíme!
Prostřednictvím formuláře lze nahrát maximálně 3 přílohy. Pokud máte příloh víc, kontaktujte nás přes e-mail profirmy@copygeneral.cz

© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies