COPY GENERAL PRO FIRMY

Seznamte se s Copy General 

Naše historie sahá až do roku 1992. Jsme stabilní firma s více než 30 lety zkušeností a jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů tiskových řešení v České republice. Od začátku svého působení jsme získali více než 2 000 spokojených zákazníků z nichž 80 % je s námi přes 10 let a 95 % z nich by nás dle průzkumu doporučilo svým obchodním partnerům. Máme více než 200 zaměstnanců, 4 pobočky a vlastní produkční centrum. 

 

Seznamte se s Copy General 
1992
Začínáme. V Praze otvíráme první copy centrum v ČR s nonstop provozem. Snažíme se pomáhat a radit zákazníkům, navrhujeme nové způsoby a služby.
Pouštíme se do spolupráce s architekty a projektanty. Tvoříme projektovou dokumentaci a daří se nám. Klienti si chválí kvalitní a extrémně rychlé výstupy.
1994
1997
Stavíme produkční střediska. Už víme, jak jednotlivé typy byznysu fungují a co vyžadují. Firmám či konferencím pomáháme tisknout větší náklady v lepší kvalitě a za kratší čas.
Rozesíláme miliony dopisů klientům bank a pojišťoven. Nejdůležitější je pro nás preciznost odvedené práce. Chyby nejsou přípustné.
2003
2010
Začínáme řešit přímou komunikaci a zaměřujeme se na marketing. Propojujeme komunikační kanály, tvoříme a vyhodnocujeme direct kampaně, aby měly co největší dopad.
Začínáme spolupracovat se společností HP. V rámci partnerství exkluzivně dodáváme do České republiky a na Slovensko technologii HP PageWide XL.
2015
2016
Tvoříme vizuální komunikaci pro firmy a umělce. Objevujeme další možnosti prezentace – signmaking, interiéry, CLV, polepy, bytový design nebo scénografii.
S tiskem máme více než 30 let zkušeností

S tiskem máme více než 30 let zkušeností. Máme přes 2 000 spokojených firemních zákazníků, kteří jsou s námi více než 10 let a 95 % z nich by nás dle průzkumu doporučilo svým obchodním partnerům. 

Bobcat
e-on
Zlatá kráva
EY
Czechitas
HC Slavia Praha
Hochtief
DHL
Rituals
Reel Goodies
Národní sportovní agentura
Národní divadlo
Hamleys
Sudop
Arbyd

Mohlo by vás zajímat

Kontaktujte nás

>
Náš konzultant se vám ozve do 24 hodin od poptávky
>
Individuální ceny a množstevní slevy
>
Komplexní servis – od návrhu po instalaci a doručení po celé ČR
>
Garance kvality – nejste spokojení? Okamžitě napravíme!
Prostřednictvím formuláře lze nahrát maximálně 3 přílohy. Pokud máte příloh víc, kontaktujte nás přes e-mail profirmy@copygeneral.cz

© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies