COPY GENERAL PRO FIRMY

Kvalitní tiskové služby na míru pro DHL Solutions CZ

Společnost DHL založená v roce 1969 Adrianem Dalseym, Larrym Hillblomem a Robertem Lynnem se od svých skromných počátků vyvinula v jednu z největších logistických společností na světě. S více než 395 tisíci zaměstnanci a působením ve více než 220 zemích a oblastech DHL každodenně překonává hranice a pomáhá svým klientům vstupovat na trhy a rozvíjet podnikání. DHL Solutions CZ je součástí tohoto globálního giganta a zastává klíčovou pozici v českém logistickém sektoru. 

Problém: Poškozený obal a specifické tiskové požadavky

DHL Solutions CZ pravidelně potřebuje tiskové služby pro širokou škálu materiálů. Tyto materiály jsou nezbytné pro správné fungování firmy a jejich výroba musí být rychlá a efektivní. Občas se stane, že se firma setká s neočekávanými výzvami. Jednou z nich byla situace, kdy byl doručený roll-up v poškozeném obalu, který ale Copy General okamžitě vyměnila. Kromě toho má firma občas specifické požadavky na tisk materiálů v různých jazycích, včetně ukrajinštiny. 

Díky naší rychlé reakci jsme se ukázali jako spolehlivý partner pro řešení jakýchkoli problémů. Nejenže jsme schopni velice brzy poskytnout náhradní obal, ale také jsme se úspěšně vypořádali s klientovými speciálními požadavky na tisk. Když DHL potřebovala vytisknout materiály v ukrajinštině, tým Copy General dokonce identifikoval a opravil chybu v předložených materiálech před tiskem. 

Ucelený a komplexní přístup, který našim klientům nabízíme, umožňuje DHL Solutions CZ počítat s kompletním řešením všech svých tiskových a výrobních potřeb. Toto partnerství zahrnuje vše od podrobné kontroly a identifikace případných chyb v předložených materiálech přes grafické zpracování až po konečnou výrobu. Díky tomu může DHL Solutions CZ ušetřit čas a zdroje, které by jinak společnost musela věnovat koordinaci s různými dodavateli. 

Chcete se přidat mezi naše spokojené klienty?

Kontaktujte nás >
Jak spolupráci hodnotí klienti

„Díky spolupráci s Copy General jsme schopni efektivně a flexibilně řešit všechny naše tiskové potřeby. Bez ohledu na to, zda se jedná o náročné jazykové verze našich materiálů nebo třeba náhlé poškození obalu, vždy se na tým Copy General můžeme spolehnout. Ocenili jsme zejména jejich rychlou reakci a ochotu jít nad rámec běžných služeb. Jejich profesionalita a důraz na kvalitu výsledků nám dávají jistotu, že naše tiskové materiály budou vždy připravené včas a na vysoké úrovni.“

Tomáš Petlach
L&D Specialist, DHL Solutions CZ

Další případové studie

Kontaktujte nás

>
Náš konzultant se vám ozve do 24 hodin od poptávky
>
Individuální ceny a množstevní slevy
>
Komplexní servis – od návrhu po instalaci a doručení po celé ČR
>
Garance kvality – nejste spokojení? Okamžitě napravíme!
Prostřednictvím formuláře lze nahrát maximálně 3 přílohy. Pokud máte příloh víc, kontaktujte nás přes e-mail profirmy@copygeneral.cz

© 2024 Copy General, Všechna práva vyhrazena.

Zásady zpracování osobních údajů

Nastavení cookies